DKmed - gabinet lekarski Katowice

Pobierz Macromedia Flash Player aby odtworzyć plik multimedialny.


33% TANIEJ DLA KLUBOWICZÓW

Poradnik medyczny » OTYŁOŚĆ I PREPARATY ODCHUDZAJĄCE

A A A

Otyłość, czyli nadmierne odkładanie się tłuszczu w organizmie, w ilościach przekraczających przyjęte normy, to jeden z najczęściej spotykanych stanów patologicznych, upośledzających nasze zdrowie.   Otyłość może prowadzić do choroby niedokrwiennej serca i nadciśnienia tętniczego, ale także do powstania cukrzycy, kamicy pęcherzyka żółciowego i zmian zwyrodnieniowych układu kostno-stawowego.   Dla wielu osób nadwaga bywa powodem nie tylko problemów zdrowotnych, ale też dyskomfortu psychicznego - trudno być grubym, gdy lansowany jest ideał człowieka szczupłego i wysportowanego, odchudzanie nie tylko, Katowice są z tego znane, stanowi swoisty styl bycia.

 
Odzyskanie i utrzymanie smukłej sylwetki to nie tylko sposób na zwiększenie własnej atrakcyjności i pozbycie się kompleksów, ale także na odzyskanie zdrowia, radości z życia i dobrego samopoczucia.   Warto więc podjąć to wyzwanie i postarać się o osiągnięcie wymarzonej sylwetki.
 

Aby zapoczątkować proces odchudzania należy w pierwszej kolejności oczyścić organizm.

 
Nopalin - to preparat o bardzo szerokim, niemal uniwersalnym działaniu. Nie tylko pomaga zachować dobry stan zdrowia, ale pozwala powrócić do pełni sił i odzyskać zachwianą równowagę organizmu. Charakteryzuje się bogatym składem witamin, składników mineralnych oraz błonnika, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Nopal może stanowić doskonałe uzupełnienie kuracji oczyszczających oraz odchudzających.

Również możemy posłużyć się w fazie początkowej Ocean 21, który pomoże odtruć i oczyścić nam organizm. a także Paraprotex- preparat bogaty w składniki antyseptyczne, oczyszczające i w witaminy.

Wszystkie powyższe preparaty pomogą nam oczyścić organizm z różnego rodzaju toksyn, ale do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i do pozbycia się nadmiaru tłuszczy .  Slim Formula unikalny zestaw naturalnych składników o kompleksowym działaniu, oferujący skuteczną pomoc w walce z otyłością,   Citrimax and Chromium - skutecznie zmniejsza apetyt wspomagając odchudzanie; zapobiega przekształcaniu nadmiaru kalorii w tkankę tłuszczową; zmniejsza dolegliwości związane z klimakterium; zapobiega powstawaniu i odkładaniu się tłuszczy oraz cholesterolu LDL; wzmaga wytwarzanie glikogenu w wątrobie – zapasu energetycznego.
 
Trimex WMS odchudza wtedy, gdy śpisz, regulując Twoje procesy przemiany materii, spalając tkankę tłuszczową, wzmacniając cały organizm. Efektem takiego działania jest spadek kilogramów najbardziej widoczny w centymetrach, gdyż środek ten pozwala spalać tłuszcz bez ubytku tkanki mięśniowej.
 
Ważną zaletą tego produktu jest to, że wspomagając proces odchudzania jednocześnie zapobiega występowaniu efektu jo-jo.
 
ZenThonic - źródło wielu cennych substancji odżywczych, z trudem dostarczanych organizmowi zimową porą. Ponadto w bezpieczny sposób pomaga „poskromić” nadmierny apetyt.
   
Nopalin - preparat zawierający wysuszoną łodygę kaktusa Nopal, bogatą w witaminy, składniki mineralne oraz cenny błonnik. Pomaga utrzymać właściwą masę ciała, kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego oraz obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi, a także Triple Potency Lecithin to koncentrat lecytyny o potrójnej sile działania i stąd jest wyjątkowa na rynku europejskim. Skutecznie usuwa nadmiar tłuszczów i cholesterolu.  Jest cenna dla układu nerwowego i mózgu.  Najważniejszym obszarem jej działania jest układ nerwowy. Zwiększa aktywność  neuroprzekaźników w mózgu, które przenoszą informację z jednej komórki do innej, tym samym odgrywa istotną rolę w procesach zapamiętywania i uczenia się. Chromium Max chrom ma pozytywny wpływ na zmniejszenie sie tkanki tłuszczowej i rozwój mięśni. Dzięki swoim właściwościom spalania tłuszczów jest niezastąpiony podczas nowoczesnej kuracji odchudzającej.
 
Omówione powyżej preparaty będą skuteczniejsze, jeżeli zapamięta się magiczną formułkę: dla uzyskania trwałego efektu odchudzania bardzo ważna jest zmiana niekorzystnego stylu życia i odżywiania oraz uświadomienie sobie, że nawet po skutecznej terapii pozostaje skłonność do tycia. I ta zasada obowiązuje pod każdą szerokością geograficzną - Katowice czy Dubaj. Nie liczmy na to, że te produkty wykonają za nas całą ciężką pracę - nie zastąpią diety ani ruchu. Ale na pewno łącznie z odpowiednio dobranym zestawem ćwiczeń i pokarmów pomogą tym, którzy dotychczas bezskutecznie próbowali przywrócić zgrabną smukłą sylwetkę.


Powrót
Drukuj